• Call: 0212 320 4501
  • Mail:info@onlinekurye.com

Hakkımızda

Kurulduğumuzdan bu yana kurye ve dağıtım hizmetleri ile ilgili faaliyet gösteren firmamız,İstanbul il sınırları içinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
Yine Kuruluşumuzdan bu yana ,değişmeyen, değişmeyecek olan koşulsuz ve kesintisiz müşteri memnuniyeti  yüklediği misyonlarda , vizyonu ile pekiştiren online kurye sektöründeki  özel konumunu sürdürmekte.
Sektöründeki çok değerli ve saygın firmalar olan müşteri portföyünde, daha önce işbirliği olanağı gerçekleşmemiş olan firmaları da görmek isteyen online Kurye sizinle çalışmaktan mutluluk duyar.
Kurumsal olmanın gereklerini tüm birimleri ile özümsenmiş olan online Kurye profesyonel yapılanmasını müşterileri ile paylaşmaya hazırdır.
Her şeyin süratle değiştiği, yeni yüzyılın dünyasında sorumluluklarının bilincinde olan online Kurye’yi tanımlamak için; devamlı, sınırsız, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını algılamak yeterli olacaktır.
Sunduğumuz ve sunmaya devam edeceğimiz kaliteli hizmetle başarılarımıza katkıda bulunarak, karşılıklı anlayış ve güvene dayalı işbirliğimizin gelişerek devam edeceğine olan inancımız sonsuzdur.
Firmamız için evraklarınızın güvenliği esastır ve bunun için maddi hiçbir fedakarlıktan kaçınılmayacaktır. Bu güvenliğin sağlanması için motorlara monte edilmiş kilitli çantalarla birlikte istenirse, kurye arkadaşlara özel sırt çantaları temin edilip , bu çantalar ile evraklar daha güvenli bir şekilde yerine ulaştırılacaktır.
Bununla beraber kurye arkadaşlar , periyodik zamanlarda vereceğimiz brifingler sayesinde bu konuda tam donanımlı hale geleceklerdir.
Motorlu , arabalı ve yay kurye hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi, en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmayı kendimize görev edindik.

moto kurye ve istanbul kurye acil kurye gönderilenizde hizmetinizdeyiz.kurye