• WhatSapp: 0555 961 71 18
  • Mail:info@onlinekurye.com

Hizmetlerimiz

Motorlu Kurye Hizmetleri!
OnLine Kurye, göndermeniz gereken zarf ve paketlerinizi sizden yada belirttiğiniz diğer adresten alarak hızlı ve

online kurye

güvenli bir şekilde alıcısına teslim eder. Motosikletli kuryelerimiz İstanbul’un her yerine, bir noktadan diğer noktaya ulaştırması gereken evrak veya paketlerinizin güvenle taşıma işlemini yapar. Motorlu Kuryelerimiz 7/24 kavramıyla İstanbul’un her yerinde GSM vasıtasıyla görevini icra etmektedir. Göndermek istediğiniz gönderilerinizin, belirtiğiniz adrese en yakın kuryemizi yönlendirilerek, gönderiniz teslim alınarak gerekli noktaya teslim edilme işlemi gerçekleştirilir. OnLine Kurye tüm servislerinde İsim- Soyisim / Kaşe ve İmza karşılığında teslimatını yapar ve teslim detayını anında tarafınıza bilgilendirilir.

Express Kurye Hizmeti!
İstanbul’un trafik problemlerin karşısında bile sizlere daha iyi hizmet verebilme amacıyla, teknolojinin gelişimi, ulaşım ve iletişim araçlarından en iyi şekilde yararlanarak On-Line Kurye olarak zamanı en iyi şekilde kullanmayı bunun neticesinde evraklarınızı zamanında ve yerinde teslimat edecek eğitimli motorlu kuryelerimiz tarafından sağlanır. 7/24 kavramıyla On-Line Kurye bu sektörde tek lider olmaya devam edecektir.
Ekspres moto kurye hizmetinde kuryemiz sadece sizin acil gönderiniz için hizmet etmektedir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan ikinci bir iş için yönlendirilmez. Bu şekilde kurye gönderinizi express hızla adrese ulaştırı ve teslim eder.

Normal Kurye ile Express Kurye Farkı!
Normal motor kurye ile express kurye arasındaki fark şudur:Normal motorlu kurye içerisinde siparişleri alır ve siparişleri geliş sırasına göre adreslerine teslim eder. Express kuryede ise gönderiniz alınıp direkt adrese teslim eder.Acil Gönderileriniz de Ekspres Kurye Hizmetini Tercih Ediniz.Çok acil bir gönderiniz olduğunda uygulanan hizmet türüdür. Normal teslimat süresinden daha kısa bir sürede teslim olur.

Yaya Kurye 

Kredi ve banka kartları, hesap ekstreleri, broşür, katalog,dergi,süreli yayınlar, toplantı ve kutlama davetiyeleri insört dağıtımları gibi gönderilerin birbirine yakın noktalar arasında teslim edildiği en ekonomik kurye hizmetidir.
Kurye gönderilerinizin fazla olduğu zamanlarda tercih edebileceğiniz, kurye hizmetinden ekonomik bir sistemdir.Yaya kurye adresinize gelerek evrağınızı teslim almaktadır . Evrağınızı teslim aldıktan sonra gideceği adrese evrağınızın teslimatını gün içerisinde yapmaktadır ve teslimatını yaptığı evrağın teslimat bilgilerini size firmamız geri bildirir. Eğer sizde ekonomik ve güvenli bir şekilde yaya kurye ihtiyacınız varsa bu alternatif tam size uygun bir seçenektir.

İletişime Geçin!
sms
whatsapp
telegram
phone
moto kurye ve istanbul kurye acil kurye gönderilenizde hizmetinizdeyiz.kurye